Lietuvos draudikų asociacijos tarybos pirmininku tapo BTA filialo Lietuvoje valdybos narys Vaidas Labanauskas

Lietuvos draudikų asociacijos tarybos pirmininku tapo BTA filialo Lietuvoje valdybos narys Vaidas Labanauskas

2015-04-07

Lietuvos draudikų asociacijos tarybos pirmininku vienų metų kadencijai išrinktas ne gyvybės draudimo bendrovės BTA Lietuvos filialo valdybos narys Vaidas Labanauskas. Asociacijos direktoriaus pareigas ir toliau lieka eiti Andrius Romanovskis.

„Pradedu vadovauti tarybai, kai ne gyvybės draudimo rinkoje gausu pokyčių. Visų pirma, pernai metais ypač didelis darbų krūvis ruošiantis euro įvedimui teko finansinėms institucijoms. Pernai ir šiais metais ne gyvybės draudimo rinkoje įvyko  įsigijimų, įmonių akcininkų pasikeitimų, dėl to buvo koreguojamos strategijos, tikslai. Išjudintoje rinkoje augo konkurencija, mažėjo kainos, o tai savo ruožtu lėmė tai, kad rinka neaugo. Tikėtina, kad ir šiemet augimo nebus, arba jis bus minimalus. Manau, kad draudikams šie metai nebus paprasti, jiems teks toliau aktyviai taikytis prie pokyčių, tačiau klientams tokios tendencijos yra palankios. Tikiu, kad visi šie pasikeitimai bei mūsų bendros pastangos ir toliau populiarins draudimo paslaugas, didins gyventojų sąmoningumą, o tuo pačiu – jų gerbūvį ir saugumą“, – sako ne gyvybes draudimo bendrovės BTA filalo Lietuvoje valdybos narys Vaidas Labanauskas.

V. Labanauskas yra ne gyvybės draudimo bendrovės BTA filalo Lietuvoje valdybos narys nuo 2007 m. V. Labanauskas ne gyvybės draudimo srityje dirba 13 metų.

Lietuvos draudikų asociacija vienija šalies ne gyvybės draudimo bendroves. Asociacijos nariai yra „BTA“, „Compensa“, „ERGO Lietuva“, „Gjensidige Baltic“, „If“, „Lamantinas“, „Lietuvos draudimas“, „PZU Lietuva“, „Seesam Lietuva“, „Swedbank P&C Insurance“, Lietuvos Respublikos transporto priemonių draudikų biuras.

Ne gyvybės draudimo bendrovės BTA klientų aptarnavimo tinklas – vienas plačiausių Lietuvoje. Šiuo metu veikia 107 bendrovės atstovybės, klientais kasdien rūpinasi daugiau nei 400 darbuotojų. 2014 m. bendrovė užregistravo 39 tūkst. naujų įvykių ir išmokėjo 27 mln. eurų draudimo išmokų. Pernai ne gyvybės draudimo bendrovė vidutiniškai per vieną mėnesį išmokėjo virš 2 mln. eurų, per vieną darbo dieną išmokėjo vidutiniškai po 100 tūkst. eurų arba per vieną darbo minutę vidutiniškai išmokėjo po 200 eurų draudiminių įvykių žaloms padengti.

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined variable: language

Filename: news/item_view.php

Line Number: 38

Related news