Naujienos

 • 2013-09-10

  Šią vasarą įsismarkavę žaibai pridarė rekordinių nuostolių

  Šią vasarą įsismarkavę žaibai pridarė rekordinių nuostolių

  Šią vasarą žaibai sukėlė dvigubai daugiau nuostolių nei pernai. Nors perkūnijų metu klientų, praradusių turtą, skaičius mažėjo, vertinant išmokų sumas, šią vasarą žaibai sukėlė rekordinius nuostolius, rodo Europos bendrovės „ERGO Insurance“ Lietuvoje statistika. Šią vasarą žaibai vidutiniškai sukėlė 1,9 tūkst. litų nuostolių – dvigubai daugiau nei tuo pačiu laikotarpiu pernai.

 • 2013-05-28

  Lietuvoje finansiškai nesaugiausi - ūkininkai

  Lietuvoje finansiškai nesaugiausi - ūkininkai

  Mažiausiai saugūs dėl savo finansų jaučiais šalies ūkininkai - 31 proc. apklaustųjų savo pajamas ir piniginę situaciją vertina kaip nestabiliausią. Už ūkininkus finansiškai saugiau jaučiasi net bedarbiai (34 proc. saugūs) ir namų šeimininkės (38 proc.). Verslo įmonių vadovai ir smulkūs verslininkai dėl savo finansinės situacijos jaučiasi kur kas saugiau nei kiti Lietuvos gyventojai. Šiek tiek mažiau saugūs už verslininkus yra pensininkai, tačiau savo finansinį stabilumą jie vertina kur kas geriau nei samdomi specialistai ar tarnautojai.

 • 2013-05-28

  „If“: lietuviai namus saugo ir ginklu

  „If“: lietuviai namus saugo ir ginklu

  Populiariausia būsto apsaugos priemonė šalyje – šarvuotosios durys. Jomis apsaugoti savo namus nuo ilgapirščių renkasi 29 proc. gyventojų, o 15 proc. lietuvių savo būsto nuo vagystės apskritai nesaugo – tokias tendencijas atskleidė „If“ atlikta apklausa.

 • 2013-05-28

  „Lietuvos draudimas“ nuo erkių sukeliamų ligų draus nemokamai

  „Lietuvos draudimas“ nuo erkių sukeliamų ligų draus nemokamai

  Specialistams prognozuojant, kad šiemet erkių sezonas bus daug aktyvesnis ir rizika užsikrėsti erkių platinamomis ligomis tik auga, didžiausia ne gyvybės draudimo bendrovė „Lietuvos draudimas“ pasiūlė visiems gyventojams nemokamai apsidrausti nuo erkių platinamų ligų. Praėjusiais metais šalyje registruota daugiau nei 2,4 tūkst. Laimo ligos ir apie 500 erkinio encefalito atvejų.

 • 2015-04-30

  "Acta non verba" nominacijos – draudikų padėkos pareigūnams už atskleistus nusikaltimus

  Lietuvos draudikų asociacija apdovanojo labiausiai nusipelniusius statutinių organizacijų pareigūnus, kurie prisidėjo atskleidžiant su draudimu susijusius nusikaltimus bei padėjo apsaugoti gyventojų turtą vagysčių ar gaisrų metu.