Seesam Insurance AS Lietuvos filialas

Bendrieji kontaktai

Adresas: Ukmergės g. 280, 06115 Vilnius
Telefonas: (8 5) 250 66 00
El. p. info@compensa.lt 

www.compensa.lt

Praneškit apie žalą

Telefonu: 19111
El. p. zalos@compensa.lt
Internetu

Draudimo bendrovės „Compensa Vienna Insurance Group“ ir „Seesam Insurance“ baigė susijungimą. 

Gavusios atsakingų institucijų leidimus, ne gyvybės draudimo bendrovės „Compensa Vienna Insurance Group“ ir „Seesam Insurance“ baigė susijungimą. Nuo 2020 m. liepos 1 d. jos veikia kaip viena kompanija „Compensa Vienna Insurance Group“, kurios pagrindinė būstinė įsikūrusi Lietuvoje, o Latvijoje bei Estijoje veikia filialai. Lietuvoje bei Latvijoje bendrovė veikia su prekių ženklu „Compensa Vienna Insurance Group“, o Estijoje su prekių ženklu „Seesam Insurance“.

Susijungusios bendrovės valdybos pirmininko pareigas eina „Compensa Vienna Insurance Group“ generalinis direktorius Deividas Raipa. Valdybos narių – Nicolas Mucherl, „Compensa Vienna Insurance Group“ finansų direktorius, ir Andri Püvi, „Compensa Vienna Insurance Group“ Estijos filialo vadovas. Latvijos filialui vadovauja Aigars Freimanis.

Svarbi informacija klientams

Įvykus bendrovių sujungimui, „Compensa Vienna Insurance Group“ perėmė visas „Seesam Insurance“, „Compensa Services LT“ ir „Compensa Services LV“ teises ir pareigas, sutartis su klientais, draudimo portfelius, darbuotojus ir turtą. Kitaip tariant, „Compensa Vienna Insurance Group“ vykdys visus „Seesam Insurance“ įsipareigojimus be pakeitimų – sutartys lieka galioti jose numatytomis sąlygomis ir pagal „Seesam Insurance“ draudimo taisykles. Kitos „Seesam Insurance“, „Compensa Services LT“ ir „Compensa Services LV“  iki bendrovių sujungimo sudarytos sutartys taip pat lieka galioti ir bus vykdomos be pakeitimų.

Klientai susisiekti su bendrovės specialistais, pasirašyti arba pratęsti sutartis gali šiais kontaktais: telefonu 19111, interneto svetainėje https://www.compensa.lt/produktai/ arba užsukę į vieną iš 40 skirtinguose miestuose veikiančių klientų aptarnavimo skyrių. Užregistruoti žalas – savitarnos svetainėje https://esales.compensa.lt/registracija/, telefonu 19111, pasitelkdami specialų įrankį interneto svetainėje https://www.compensa.lt/atsitikus-ivykiui/, atvykus į žalos registracijos centrus https://www.compensa.lt/zalu-administravimas/ arba elektroniniu paštu zalos@compensa.lt.

Užbaigus bendrovių sujungimą, „Compensa Vienna Insurance Group“ tapo ir naujuoju duomenų valdytoju, kaip tai numato Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas, ir tvarkys asmens duomenis, kuriuos iki sujungimo tvarkė „Seesam Insurance“, „Compensa Services LT“ ir „Compensa Services LV“. Bendrovė užtikrina, kad visi asmens duomenys yra ir bus tvarkomi atsakingai bei saugiai, laikantis visų teisės aktuose numatytų reikalavimų. Išsamenę informaciją apie asmens duomenų tvarkymą galima rasti svetainėje www.compensa.lt.

Išsamesnę informaciją, atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus ir galiojančias draudimo taisykles rasite čia https://www.compensa.lt/seesam-insurance-klientams/.