Balcia Insurance SE Lietuvos filialas

Bendrieji kontaktai

Adresas: Perkūnkiemio g. 5, 12129 Vilnius
Telefonas: (8 5) 200 06 30 
El. p. info@balcia.lt 

www.balcia.lt

Praneškit apie žalą

Telefonu: 19001
Internetu

Balcia Insurance SE yra tarptautiniu mastu pripažintas bendrųjų draudimo paslaugų ekspertas, sukaupęs ilgametę darbo patirtį. Įkurta 1993 m. Latvijoje pavadinimu Baltijas Transporta apdrošināšana (vėliau žinoma kaip BTA prekės ženklas), ji netrukus tapo viena iš pirmaujančių plataus masto draudimo paslaugų teikėjų besivystančiose Baltijos šalių rinkose.

Nuo 2002 m. įmonė išplėtė veiklą Baltijos šalių regione, atidarydama filialus Lietuvoje ir Estijoje. 2008 m., finansų krizės išvakarėse, įmonė persiorientavo ir toliau plėtėsi į Europos rinkas. Buvo atidaryti įmonės biurai Prancūzijoje, Lenkijoje, Vokietijoje ir Jungtinėje Karalystėje, operacijos buvo vykdomos taip pat Ispanijoje bei Italijoje. 

2015 m. įmonė restruktūrizuota, padalijant verslą – perskirstant Baltijos šalių rinkų portfelį įsteigtai dukterinei įmonei, o veiklą Jungtinėje Karalystėje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Lenkijoje, Italijoje ir Ispanijoje vykdant Balcia Insurance SE įmonės vardu.

Po dukterinės įmonės akcijų ir verslo Baltijos šalyse pardavimo, nuo 2016 m. Balcia Insurance sutelkė dėmesį į verslo plėtrą už Baltijos šalių regiono ribų. Tačiau 2017 m. įmonė išplėtė savo veiklą Baltijos šalyse, įsteigdama Balcia Insurance filialą Lietuvoje.

Vadovas: Artur Senčenko